PROJEKTY

PROJEKTY BUDOWLANE

Zajmujemy się profesjonalnym opracowywaniem projektów budowlanych opartych na konstrukcjach stalowych. Mamy doświadczenie w projektowaniu różnych obiektów przemysłowych, handlowych, rolniczych i innych, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych podmiotów gospodarczych.

Nasi projektanci odznaczają się wysokimi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem, a w swojej pracy wykorzystują nowoczesne narzędzia, takie jak oprogramowanie Tekla Struktures. Zlecając nam projekt budowlany, mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają Państwo skrupulatnie i rzetelnie przygotowaną dokumentację, zgodną z obowiązującymi wymogami prawnymi.

 

 

DOKUMENTACJA  WARSZTATOWA

Dzięki wykorzystaniu najnowszej wersji oprogramowania Tekla Structures nasi projektanci proponują każdemu Klientowi kompletny projekt budowlany konstrukcji stalowej, obejmujący modelowanie i wizualizację obiektu w 3D oraz szczegółowe rysunki warsztatowe i montażowe.

Precyzyjnie przygotowana dokumentacja gwarantuje eliminację jakichkolwiek błędów pomiarowych i niezgodności na etapie produkcyjnym oraz umożliwia szybki i sprawny montaż elementów konstrukcyjnych, co znacznie skraca czas realizacji inwestycji. Nowoczesna forma prezentacji projektu pozwala na idealne odzwierciedlenie potrzeb Klienta i rozwiązań zaproponowanych przez projektantów.

 

 

NAJNOWSZE REALIZACJE
Hala Stalowa

Wola Krzysztoporska

Hala Stalowa

Wielenin

Hala Stalowa

Słubice